• Dobrovoľníci v Klube dôchodcov pred Vianocami

• Študenti našej školy vrámci dobrovoľníctva darovali vianočný stromček seniorom v Klube dôchodcov. Zároveň  pomohli aj s prípravou vianočného večierkaDo galérie Dobrovoľníci v Klube dôchodcov pred Vianocami boli pridané fotografie.

• Betlehemci

• Betlehemci z dopravnej urobili pravú vianočnú atmosféru

• Valné zhromaždenie JA Firmy SC-AD

• Dňa 7.decembra sa uskutočnilo ustanovujúce Valné zhromaždenie JA Firmy SC-AD, ktorá začína v tomto školskom roku svoju podnikateľskú činnosť. JA Firma sa vyučuje ako súčasť programu JA Aplikovaná ekonómia v triedach III.A a III.D v rámci voliteľného predmetu Aplikovaná ekonómia. Študenti si zakladajú skutočnú firmu, simulujúcu akciovú spoločnosť a musia prejsť všetkými krokmi podnikania od založenia, plánovania činnosti, cez marketingový prieskum trhu , vlastnú činnosť až po likvidáciu  firmy a rozdelenie zisku ku koncu školského roka.

Vďaka tejto praktickej skúsenosti, ktorá je medzi študentmi programu JA Firma veľmi obľúbená, získavajú študenti možnosť aplikovať teoreticky nadobudnuté skúsenosti o fungovaní podnikateľského subjektu okamžite v praxi. Učia sa tak nielen ekonómiu, ale aj  byť zodpovednými,  vedieť sa rozhodovať a viesť firmu. Držíme im palce!

Do galérie Valné zhromaždenie JA Firmy SC-AD boli pridané fotografie.

• Exkurzia v laboratóriu RFID Žilinskej univerzity

• Študenti triedy IV.A a IV.D sa zúčastnili exkurzie v laboratóriu RFID Žilinskej univerzity. Mali možnosť získať zaujímavé informácie o moderných identifikačných technológiách. Zoznámili sa s možnosťami využitia RFID v rôznych oblastiach skladovania, obchodu a dopravy.

Do galérie Exkurzia v laboratóriu RFID Žilinskej univerzity boli pridané fotografie.

• Exkurzia do firmy Geis

• Študenti triedy IV.A a IV.D sa zúčastnili exkurzie vo firme Geis.

Do galérie Exkurzia Geis boli pridané fotografie.

• Vedomostná súťaž EXPERT

• Vedomostná súťaž EXPERT sa uskutočnila 30.11.2017. Čiastočné výsledky budú zverejnené 21.12.2017 a kompletné výsledky najneskôr 9.1.2018 na našej stránke alebo stránke: http://sutazexpert.sk/

Do galérie Vedomostná súťaž EXPERT boli pridané fotografie.