• Spolupráca so svetovou firmou SMC

• Vďaka spolupráci so svetovou firmou SMC, zaoberajúcou sa výrobou pneumatických komponentov, sa družstvo v zložení prvákov Tamary Ľuptákovej, Tomáša Ostrihoňa a druhákov Mariána Hríňa a Mateja Olšiaka  zúčastní medzinárodnej súťaže Stříbrný píst. Súťaž bude prebiehať vo Vyškove priamo v svetovej firme  SMC. Súťaže sa zúčastní 14 škôl. 11 českých a tri slovenské. Držíme im palce :-)

Do galérie Spolupráca so svetovou firmou SMC boli pridané fotografie.

• DOD 2018

• Vo štvrtok 15.2.2018 sa na našej škole pre všetkých záujemcov uskutočnil Deň otvorených dverí. Pozrite si fotky z tohto dňa.

Do galérie DOD 2018 boli pridané fotografie.

• Vzdelávací projekt EDUCATE SLOVAKIA

• Vzdelávací projekt EDUCATE SLOVAKIA zabezpečuje organizácia AIESEC. Na škole týždeň realizovali štyria zahraniční lektori interaktívne prednášky zamerané na zlepšenie medzikultúrneho porozumenia a globálneho zmýšľania v anglickom jazyku. Mali sme lektorov z Brazílie, Indonézie a Ukrajiny.

Do galérie Vzdelavací projekt EDUCATE SLOVAKIA boli pridané fotografie.

• DOD našej partnerskej VŠ Technickej univerzite Zvolen

• Žiaci IV. ročníka sa dňa 7.2.2018 zúčastnili DOD na Fakulte enviromentálnej a výrobnej techniky.

Do galérie Exkurzia na DOD Technickej univerzity boli pridané fotografie.

• Človeče nehnevaj sa

• Vo štvrtok 1.2. sa odohral v klubovni turnaj v Človeče nejnevaj,výherca Sebastian Šucha z III.D

Do galérie Človeče nehnevaj sa boli pridané fotografie.

• Súťaž v písaní na PC

• Písanie na PC
            Dňa 25. 01. 2018 na našej škole sa uskutočnila súťaž v písaní na PC. Zúčastnili sa žiaci 1. až 4. ročníka. Rozdelení boli do dvoch kategórií –začiatočníci a pokročilí.
            Žiaci, ktorí sa umiestnili na prvých troch miestach:
            Kategória začiatočníci     Kategória pokročilí
            1. Záhorec Dušan I.L       1. Záhorecová Mariana IV.A
            2. Oťahel Jaromír I.L        2. Kovalančík Martin IV.A
            3. Hell Maximilián I.L        3. Zošiaková Kristína IV.A

• Výsledky súťaže EXPERT

• si môžete pozrieť tu: EXPERT-2017-18. Tiež sa môžete prihlásiť do matematickej súťaže KLOKAN, ktorá sa uskutoční 19.marca, ale prihlásiť sa treba do 9.2.2018 u p.Piatrikovej.