• Hug day 2018

• V stredu 27.06.2018 sa naši dobrovoľníci vybrali do mesta Zvolen šíriť myšlienku spolupatričnosti a ľudskosti prostredníctvom objatí, ktoré ponúkali tu a teraz, zadarmo, nezištne, s pochopením, prijatím a obrovskou energiou. Spolu s pani riaditeľkou ponúkali objatia v meste, na námestí, na Mestskom úrade, na Starej radnici, na hlavnej železničnej stanici. Bol to skutočne nezabudnuteľný deň a nezabudnuteľné zážitky

• Posledné dni školského roka

• Posledné dni školského roka sú aj o spoločných aktivitách, výletoch a exkurziách. O zábave a utužovaní kolektívov tried  :-) Trieda I.L -exkurzia do minulosti na Zvolenskom zámku. Trieda II.BT -Paintball. Do galérie Posledné dni školského roka boli pridané fotografie.

• Deň elektromobility vo Zvolene

• príďte 4.7.2018 od 14:00

• ZRPŠ

• Srdečne pozývame do školy všetkých rodičov budúcich prvákov aj ich dietky, na prvé spoločné stretnutie s vedením školy a triednymi učiteľmi  v sobotu 23.6.2018 o 9.00 hod.

Tešíme sa na vás!

• Konferencia KONEKTNI.SA- vyhrali sme 1.miesto!

• Konferencia na Mestskom úrade KONEKTNI SA spojená so súťažou marketingových kampaní bola zážitkom, skúsenosťou, príležitosťou. A tiež víťazstvom nášho skvelého tímu! Takmer 120 ľudí sa 14.6 stretlo v zasadačke mestského úradu na konferencii KONEKTNI.SA. Hľadali spôsoby, ako zaujať mladých ľudí stredným odborným vzdelávaním. Študenti vytvorili marketingové kampane škôl, s ktorými súťažili. Získali sme nielen finančnú odmenu a certifikáty, ale najmä skúsenosti a chuť pokračovať ďalej!

Do galérie Konferencia KONEKTNI.SA- vyhrali sme 1.miesto! boli pridané fotografie.

• Majstrovský pohár v našej škole - 13.6.2018

• Do galérie Majstrovský pohár v našej škole boli pridané fotografie.

BRAŇO KUBKA, dvojnásobný majster Slovenska v ľadovom hokeji (HC 05 Banská Bystrica) a náš úspešný absolvent, priniesol vzácny pohár, aby sa s ním potešili i naši žiaci.

• Hodina fyziky

• Aj takto vyzerá zamaskovaný náš žiak pri preberaní učiva o rádioaktivite :-)

• Zbierka starých mobilov. Aj ty môžeš pomôcť!

• Staré mobily môžu pomôcť. V učebni č.315 je pripravená krabica na ich zber, ktorý končí 25.6.2018

Nevyhadzuj, pomáhaj!

• Platnosť študenského preukazu

• Od 1.6.2018 si môžeš predĺžiť platnosť ISIC karty na dopravu, pošli SMS a prilož kartu na terminál v škole (u Ing. Bradovej, učebňa č.208). Karta ti bude platiť na dopravu aj cez letné prázdniny!