• Prezenčná forma vyučovania pre triedy IV.BT, IV.C a IV.L

• ZMENA: trieda IV.L pokračuje PREZENČNOU FORMOU vyučovanie v škole. V pondelok 29.3.2021 pokračujú maturitné triedy v prezenčnej forme vyučovania podľa priloženého mimoriadneho rozvrhu pre jednotlivé triedy. Vyučovanie začína druhou vyučovacou hodinou - 7.50 hod. V prípade, že nastanú zmeny, budeme Vás včas informovať. Nezabudnite na povinnosť nosenia respirátorov v interiéri. čestné vyhlásenie - plnoletý žiak.docx

• Kolektívna súťaž medzi triedami v prejdených km

• Na našej škole sa úspešne rozbehla súťaž medzi triedami v prejdených kilometroch za triedu alebo jednotlivci.

Podmienky: Zapojiť čo najväčší počet študentov v triede (môže byť aj triedny učiteľ), každý študent alebo učiteľ pošle fotku (screenshot) z mobil. aplikácie alebo šport. hodiniek s údajmi o počte km, ktoré prešiel spôsobom ako beh, chôdza, turistika, bežky (bicykel nie) a platným dátumom. Všetky fotky posielajte len na EduPage učiteľovi Kuvikovi. Súťaž platí do odvolania a kým sa môže vychádzať z domu.

• Projekt SYT - "Relaxačná zóna pre študentov".

• Milí študenti, pomôžte nám s projektom SYT - "Relaxačná zóna pre študentov". Ak máte doma spoločenské hry, ktoré už nepoužívate, prosím, doneste ich do školy na vrátnicu. Poslúžia všetkým študentom vo voľnom čase v relaxačnej zóne. Plánujeme usporiadať aj súťaž v spoločenských hrách medzi triedami, keď to už bude možné. Za ochotu vopred ďakujeme. Tím SYT

• Súťaž Matematický KLOKAN

• Keďže výuka v školách je iná ako v minulosti, aj súťaže prebiehajú online. Súťaž MATEMATICKÝ  KLOKAN sa uskutoční 19. – 23. apríl 2021. Ak sa žiaci vrátia do škôl, bude sa súťažiť papierovo v škole. Ak nie, pripravená je online verzia. Prihlásiť sa môžete u Mgr.Piatrikovej do 13. marca 2021. Prípadne 14.3, ale to už musím poslať.

• Show Your Talent pokračuje svojimi projektmi

• Aj napriek tejto zvláštnej dobe naši žiaci realizujú v programe Show Your Talent svoje projekty. Prvým z nich je pomoc tým, ktorí sa dokážu najmenej brániť, psíkom a mačičkám v útulkoch. Môžete im pomôcť aj Vy. Bližšie info v priloženom letáku.

• Vyhraj BMW 318ti Compact

• Redakcia TOPSPEED.sk vyhlásila súťaž KÚP TRIČKO a VYHRAJ AUTO, v ktorej môžete vyhrať zaujímavé ceny:

1. Automobil BMW 318ti Compact šéfredaktora TOPSPEED.sk, Maroša Čabáka

2. Ľubovoľné disky AEZ, DOTZ či DEZENT podľa vlastného výberu

3. Akčnú vodotesnú 4K kameru Lamax

Stredná priemyselná škola dopravná vo Zvolene v spolupráci s redakciou TOPSPEED.sk pripravila pre prvých 40 zapojených žiakov 3. a 4. ročníka ešte ďalšiu cenu -  3D samolepky TOPSPEED.sk, ktoré sa budú veľmi dobre vynímať kdekoľvek.

Všetky informácie o súťaži nájdete tu: Súťaž o auto.pdf

Súťaž trvá do nedele 21.03.2021.

• DOD na yotube pokračuje ďalej

• Si deviatak a nevieš sa v tomto neľahkom čase rozhodnúť kam na strednú školu? Máš mimoriadnu príležitosť zistiť o nás viac.

Nestihol si náš live stream PRIPOJ SA NA LIVE DEBATU v stredu 3.3.2021 o 15:00? Nevadí, video si stále môžeš  pozrieť dole nižšie alebo na: https://youtu.be/TgK3kuQA7So. Chceš položiť otázky, ktoré ťa zaujímajú? Využi na to sociálne siete FB alebo mail na našu školu v Kontaktoch. Radi všetkým zodpovieme :-)

• Víťazi školského kola SOČ

• Súťažný odbor 05 – Životné prostredie, geografia, geológia

1. miesto –  Plastové odpady a ich využitie v asfaltových cestách – Sandra Babinská, IV.L

3. miesto – Znižovanie emisií – Karin Guttenová, IV.L

Súťažný odbor 09 – Strojárstvo, hutníctvo, doprava

2. miesto – Indukčné kalenie - Marek Hriň, IV.BT

3. miesto – Technológia prepravy asfaltovej zmesi - Dušan Záhorec, IV.L

Súťažný odbor 12 – Elektrotechnika, hardware, mechatronika

1. Generátor funkcií – Slavomír Gubán, IV.BT

2. NF výkonový stereofónny zosilňovač 2x70W – Peter Kudláček, IV.BT

3. Model železnice – Kristián Mazúch, Samuel Puškár, IV.BT

Súťažný odbor 14 – Tvorba učebných pomôcok, didaktické technológie

2. Renovácia automobilu - Tomáš Šulek, IV.C

Súťažný odbor 15 - Ekonomika a riadenie

3. Založenie podniku – Simona Bystrianská, IV.L

Kompletné výsledky a postupujúce práce do krajského kola SOČ si pozrite tu:

SOČ 43.ročník -Vyhodnotenie škola.pdf

• DOD online 3.3.2021

• Si deviatak a nevieš sa v tomto neľahkom čase rozhodnúť kam na strednú školu? Máš mimoriadnu príležitosť zistiť o nás viac/stať sa jedným z nás. Už túto stredu 3.3.2021 o 15:00 sa môžeš PRIPOJIŤ  NA  LIVE  DEBATU! Na tvoje otázky ti všetci veľmi radi odpovieme.

Deviataci a rodičia deviatakov sledujte 3.3 o 3-tej (nie v noci :-) ) Facebook a Instagram, kde zverejníme link na live stream, v ktorom zodpovieme vaše otázky.

Link na náš online stream (sprístupnený bude až o 15:00):