• Pokračuje kolektívna súťaž medzi triedami v prejdených km

• Na našej škole sa úspešne rozbehla súťaž v prejdených kilometroch- za triedu, jednotlivci, učitelia a po novom aj rodičia.

Podmienky: Zapojiť čo najväčší počet študentov v triede (môže byť aj triedny učiteľ), každý študent, učiteľ  alebo rodič pošle fotku (screenshot) z mobil. aplikácie alebo šport. hodiniek s údajmi o počte km, ktoré prešiel spôsobom ako beh, chôdza, turistika, bežky s platným dátumom. Po novom pribudli nové disciplíny ako bicyklovanie a inline korčuľovanie. Všetky fotky posielajte len na EduPage učiteľovi Kuvikovi. Súťaž platí do odvolania a kým sa môže vychádzať z domu.

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem športovať. Každý jeden vytvárate motiváciu pre toho druhého, a to je dobré.

• OZNAM- prijímacie skúšky

• Prijímacie skúšky sa budú konať 3. 5. 2021 (1. termín) a 10. 5. 2021 (2. termín) od 8:00 podľa informácií, ktoré ste dostali v pozvánke.

• Súťaž Mladý Európan

• Dnes sa dištančne uskutočnil 16.ročník regionálnej vedomostnej súťaže o Európskej únii pod názvom „Mladý Európan. Zúčastnili sa jej aj naši žiaci. Viki Belkova III. AT, Milka Poliakova III. L a Majo Dolniak III. AT. Umiestnili sa na peknom 3.mieste. Gratulujeme im!!

• Prosba o pomoc!

• Milí študenti, rodičia, priatelia školy!

Obraciame sa na Vás s prosbou o pomoc v núdzi. Do neľahkej životnej situácie sa dostal náš bývalý úspešný absolvent Michal Murín z Detvy. Udalosť z nedávnych dní jemu a jeho rodine veľmi skomplikovala ich životnú situáciu, zhorel im rodičovský dom.

Pomôžte, prosím, ľubovoľnou sumou prispieť k zvládnutiu jeho situácie a prejavte tým kúsok solidarity v týchto neľahkých časoch.

Číslo ich rodinného účtu: SK44 6500 0000 0000 9270 6827

Každá Vaša pomoc je dobrá a vítaná!

• Matematický KLOKAN

• Súťaž pre prihlásených žiakov sa uskutoční ONLINE budúci týždeň. V utorok 20.4 súťažia žiaci 3. a 4.ročníka JUNIOR O34, v stredu 21.4 súťažia žiaci 1. a 2.ročníka KADET O12.  Info nájdete aj na stránke: https://matematickyklokan.sk/. Nájdete tam aj možnosť vyskúšať si skúšobný online test použitím kódu, ktorý ste dostali v správe- ten istý potom použijete v deň súťaže (skúste si to).