• Kurz pohybových aktivít

• Do galérie Kurz pohybových aktivít boli pridané fotografie.

Žiaci 1.ročníka absolvovali letný kurz pohybových aktivít, kde okrem plávania, turistiky a korčuľovania na kolieskach si zahrali aj basketbal a mini-futbal.

• Štvorylka

• Do galérie Štvorylka boli pridané fotografie.

18. mája 2018 sme sa, tradične, zapojili do nadnárodného tancovania štvorylky...

• Hug Day 2018

• Na Slovensku sa uskutoční 27.júna 7.ročník Dňa objatí Hug Day 2018. Partnerom tohtoročného Dňa objatí je aj naša škola. Hug Day sa uskutoční aktuálne vo viac ako 35 mestách na Slovensku od Bratislavy až po Humenné. Okrem toho je zaregistrovaných aj 25 zahraničných miest, ako napríklad Český Tešín, Manchester, Mexico city či chorvátsky Split. Poslaním Hug Day 2018 je priniesť úsmev a objatie tam, kde chýba a nezabudnúť pri tom na to, akú hodnotu nám ponúka otvorená náruč. Do podujatia sa každoročne zapájajú stovky dobrovoľníkov, ktorí za jeden jediný deň rozdajú spolu viac ako 100 000 objatí. Chceme pozvať všetkých mladých ľudí k tomu, aby sa zapojili do tejto celosvetovej kampane a potešili tak ľudí vôkol seba. Deň objatí sa uskutoční 27. júna a začne o desiatej hodine. Vtedy sa naši dobrovoľníci vydajú do ulíc, aby spríjemnili deň okoloidúcim.

• Zoznam prijatých žiakov v šk.roku 2018/2019

• zoznam prijatých žiakov- odbor PEDhttps://PED

zoznam prijatých žiakov- odbor TPD: https://TPD

zoznam prijatých žiakov- odbor EDThttps://EDT

Zápis  prijatých žiakov do 1. ročníka šk. roku 2018/2019 sa uskutoční 18.-23.5.2018 v čase od 8:00 do 15:30.

• Konferencia mladých

• Dnes 18.5.2018 sa konala v knižnici Konferencia pre mladých ľudí. Množstvo múdrych mladých ľudí, medzi nimi aj naši žiaci, prednášali svoje myšlienky na tému demokracia - Je sloboda darom alebo trestom? Ako vidia našu spoločnosť a súčasnosť oni, naša budúcnosť.

Do galérie Konferencia mladých boli pridané fotografie.

• Si DOPRAVÁK? Si na INSTAGRAME?

• Daj follow na našu dopravnazv, splň podmienky a môžeš vyhrať najmovší Bluetooth reproduktor JBL GO2. Oplatí sa, máš to za pár sekúnd.

• Primátorka mesta Zvolen odmeňovala dopravákov

• Do galérie Primátorka odmeňovala boli pridané fotografie.

Vo štvrtok 3.mája 2018 nás navštívili Ing. Lenka Balkovičová, primátorka mesta Zvolen a Mgr. Eva Ježovičová, šéfredaktorka Zvolenských novín, aby ocenili našich žiakov, ktorí sa zapojili do jarného skrášľovania mesta ako aj tých, ktorí robia dobré meno škole a mestu v širokom okolí.

• Marketing pre školu

• Tímová práca, radosť a dobrá nálada vládla na dnešnej akcií (27.4.2018Marketing pre školu, na ktorej sa naši žiaci spolu s riaditeľkou školy s nadšením púštali do tvorby inovatívnych projektov a diskutovali o moderných riešeniach marketingu pre školu. Do galérie Marketing pre školu boli pridané fotografie.

• RIADITEĽSKÉ VOĽNO

• majú žiaci v pondelok 30.4.2018.

• Jarné upratovanie

• Vo štvrtok 26.4. sa opätovne na našej škole uskutoční JARNÉ UPRATOVANIE. Žiaci budú zadelení podľa rozpisu v škole.

• Exkurzia -lesnícke a drevárske múzeum

• Trieda III.AL sa dňa 19.4.2018 zúčastnila v rámci predmetu TOVAROZNALECTVO výstavy v lesníckom a drevárskom múzeu vo Zvolene

• Súťaž Hydrogen horizon 2018-výhra dvoch prvých miest

• Naši žiaci sa vo štvrtok 19.4. 2018 zúčastnili súťaže Hydrogen horizon, teda preteky hybridných RC áut. Obsadili dve prvé miesta - v kategórii Dizajn s modernou karosériou Nissan GT-R a ďalšie prvé miesto za Prezentáciu školy so štýlovým videom. Radosť z výhry mali aj profesori Ing. Peter Mercell a Ing. Tibor Lešniak, ktorý výhru tímu dostal ako narodeninový darček. Z ich úspechu sa tešíme a držíme im palce v príprave na ďalší ročník tejto prestížnej súťaže. Link na video: https://youtu.be/y-Oo_ZjQ09g Do galérie Súťaž Hydrogen horizon 2018 boli pridané fotografie.

• Obchodovanie s ľuďmi

• "Prostitúcia, novodobé otroctvo, obchod s ľudskými orgánmi..." aj tieto témy sa rozoberali s našimi tretiakmi 9.4. na besede, ktorú viedli školitelia Mgr. Sylvia Tichá z CPPPaP a pán inšpektor Jozef Michalík z Mestskej polície ZvolenDo galérie Obchodovanie s ľuďmi boli pridané fotografie.