• Preukaz ISIC/EURO 26

• Obnovte si platnosť preukazu v dvoch krokoch:

1.Zakúpte si známku ISIC v hodnote 13€ na tomto linku: https://www.objednaj-preukaz.sk/produkt/skola-znamkaisiceuro/
        Známka Vám bude doručená domov (poplatok za doručenie kuriérom je 3€) alebo do školy -možnosť doručenia na školu bude dostupná počas júna a bude bez poplatku.

Preukaz bude v databázach platný hneď, takže na online zľavy a v ISIC appke ho môžete používať okamžite po platbe. Je na Vás, akú možnosť doručenia si vyberiete.

Len s ISIC známkou:

• je dostupný študentský paušál Yoxo s balíkom 30GB dát mesačne

• môžete aktuálne vyhrať pobyt podľa vlastného výberu v hodnote 200 €. Viac informácií tu.

• si môžete uplatniť zľavu v predajniach TESCO, v prevádzkach Starbucks, McDonald´s, 101 Drogéria, Martinus, Ševt a na ďalších miestach po Slovensku aj v zahraničí

• sa môžete zapájať do súťaží o skvelé ceny (napr. iPhone, Apple AirPods, rôzne hodnotné poukazy) na našich sociálnych sieťach

2. Ak chcete využívať preukaz ako dopravnú kartu v MHD, SAD a ZSSK toto leto, uhraďte poplatok 3,60€ za predĺženie dopravnej aplikácie v čipe preukazu zaslaním SMS.

Text SMS je: TC medzera PRIEZVISKO medzera ČÍSLO ČIPU. SMS pošlite na číslo 8844.

Obnovenie_platnosti_preukazu_ISIC_na_sk._rok_2024-2025.pdf

Objednávka nových preukazov ISIC/EURO<26 na školský rok 2024/2025

Postup:

• je potrebné, aby ste uhradili poplatok 25 € počas júna, najneskôr do 20.augusta 2024, inštrukcie k úhrade nájdete tu: www.isic.sk/platbaskoly.

Táto suma zahŕňa poplatok za licenciu ISIC/EURO<26 (13 €) a poplatok za výrobu čipového preukazu a za jeho použitie u dopravcov (12€) na školský rok 2024/2025

• pripravili si 1 fotografiu žiaka (rozmer 25 mm x 25 mm), ktorú umiestnite na preukaz pri jeho prevzatí

Preukaz si budete môcť prevziať na začiatku školského roka u Ing. Bradovej, učebňa č. 208.

Preukaz dostanete pripravený na použitie vo všetkých jeho funkciách. Až v ďalších rokoch sa platnosť preukazu predlžuje kúpou a nalepením známky ISIC (13 €).

V súbore: preukaz_ISIC.pdf

Strata preukazu ISIC/EURO 26

V prípade straty preukazu ISIC/EURO 26 si môžeš objednať duplikát preukazu na:
        www.isic.sk/platbaskoly

• tel.: