• Prípravné kurzy na prijímacie skúšky. Kritériá pre prijatie

• Kritériá pre prijatie žiakov do 1.ročníka v školskom roku 2019/2020 nájdete tu: Kritéria 2019. Všetky informácie ohľadom prijímacích skúšok nájdete v ľavom menu- Prijímacie skúšky.

• Súťaž o najlepšie triedne VIDEO

• Milí naši žiaci-dopraváci, zapojte sa aj tento rok do milej súťaže, v ktorej máte jedinečnú príležitosť poslať prostredníctvom krátkeho (max.3 min) videa pozdrav a posolstvo svojím učiteľom, pri príležitosti Dňa učiteľov a zároveň získať pre triedu sladkú odmenu!Svoje dielka doneste na USB kľúči do 26.03.2019 do kabinetu č.206.😊

• Účasť na súdnom pojednávaní

• Do galérie Účasť na súdnom pojednávaní boli pridané fotografie.

14.marca sa trieda III.A zúčastnila na súdnom pojednávaní. Aj v súdnej sieni sa dá získať veľa vedomostí. Za predpokladu, že vám informácie z prvej ruky podá skúsená sudkyňa - predsedníčka Okresného súdu vo Zvolene JUDr. Mariana Philadelphyová. Bolo to poučné, záživné, zaujímavé, a napriek vážnym prípadom aj vtipné...

• Silový päťboj

• Do galérie Silový päťboj boli pridané fotografie.

1.3. sa uskutočnili Majstrovstvá školy v silovom päťboji, ktorý pozostáva z 5 disciplín:

a) zhyby na hrazde

b) tlak na lavičke

c) biepsový zhyb

d) kľuky na bradlách

e) drep s olympijskou činkou (na max. počet opakovaní)

Poradie:

1. Tomáš Szarka, III.A

2. Denis Ostrihoň, III.A

3. Juraj Bystriansky, IV.BT

4. Benjamín Gondoľ, I.AT

• Lyžiarsky kurz v Tatrách

• Môže byť lepšia školská akcia, ako skvelý vydarený lyžiarsky kurz v Tatrách zaliatych slnkom?! Naši druháci ho absolvovali v týždni od 11.2. Do galérie Lyžiarsky kurz v Tatrách boli pridané fotografie.

• FINANČNÁ OLYMPIÁDA

• Finančno-vedomostná súťaž pre stredné školy. FINANČNÁ OLYMPIÁDA ponúkla stredoškolákom možnosť otestovať a porovnať si úroveň svojej finančnej gramotnosti a zároveň získať atraktívne výhry pre seba i pre svoju školu. Časový harmonogram súťaže: I. otvorené kolo súťaže - 19.11.2018 o 12:00 hod. - 31.01.2019 o 23:59 hod. II. uzavreté kolo súťaže - 18.02.2019 o 00:00 hod. - 25.03.2019 o 23:59 hod. III. finálové kolo súťaže - koniec mesiaca apríl 2019, presný termín bude finalistom oznámený prostredníctvom e-mailovej správy. V prvých dvoch kolách, ktoré prebehnú formou online testu, môžu študenti používať akékoľvek dostupné pomôcky. Vo finálovom kole, ktoré je organizované prezenčnou formou, je študent odkázaný už iba na svoje finančné vedomosti.  Aj naša škola sa v tomto školskom roku zapojila do finančnej olympiády. V rámci predmetov ekonomika a financie sa žiaci štvrtých ročníkov testovali. Do II.kola z našej školy postúpil Vernársky Daniel z triedy IV.A. Gratulujeme!!!