OSTRAVA - GEISS, GEISS PARCEL :

MERCEDES - OSTRAVA:

a celý fotoalbum si pozrite tu:

KOPŘIVNICA- TATRA:

a celý fotoalbum si pozrite tu:

Autodům Vrána, S.r.o., Havířov:

AUTOCHODURA s.r.o., Havířov:

celý fotoalbum si pozrite tu:

ČD CARGO, a.s., SOKV Ostrava:

Nástenka Erasmus+ :

Prezentácia Erasmus+ učiteľom a spolužiakom:

Dňa 16.10.2019 prebehli na pôde školy prezentácie účastníkov projektu "Prax dopravákov pre potreby praxe II." Keďže projekt bude končiť 30.11.2019 chceme, aby sa informácie o projekte dostali ku spolužiakom a širokej verejnosti.
          Účastníci projektu si vypracovali prezentácie z jednotlivých firiem a priblížili  učiteľom  a  spolužiakom ich pohľad na projekt.

celý fotoalbum si pozrite tu:

Prezentácie projektu "Prax dopravákov pre potreby praxe II" mladším spolužiakom:

V rámci Týždňa vedy a techniky na škole prebehla aj prezentácia projektu "Prax dopravákov pre potreby praxe II" mladším spolužiakom,  žiakom druhého a tretieho ročníka všetkých študijných odborov. Účastníci projektu sa podelili o svoje skúsenosti a snažili sa motivovať spolužiakov k zúčastňovaní sa na podobných projektoch v budúcom období.

celý fotoalbum si pozrite tu:

• Turnaj v šachu, dáme a človeče
    • ODBORNÉ ELEKTRICKÉ MERANIA V ŽU - ŽILINA
    • 1.miesto v súťaži v ROBOHRANIE 2020
    • Zimný pohybový kurz
    • Okresné kolo v Olympiáde v Anglickom jazyku
    • KABU 2019
    • Mikulášske prekvapenie
    • ROADSHOW “VYMYSLI A ROZBEHNI NÁPAD”
    • Projekt "Školy za demokraciu"
    • BASKETBAL
    • O kybernetickej bezpečnosti